099 661-3902 • 093 923-3929 + • 096 363-2239

Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL

Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL
  • Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL - изображение 1
  • Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL - изображение 2
  • Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL - изображение 3
  • Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL - изображение 4
  • Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL - изображение 5
  • Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL - изображение 6
  • Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL - изображение 7
  • Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL - изображение 8

Термофутболка X-Bionic Women's Invent 4.0 Shirt Round Neck LG SL ідеально підходить для тривалих тренувань або гонок на витривалість.

Нове покоління термобілизни 4.0 є першим, в якому реалізовано якість надвисокої чіткості Retina®, що забезпечує унікальну точність і цілеспрямованість кожної функціональної зони. Функціональна нижня білизна була розроблена для тих, кому необхідна не велика компресія і ефективна терморегуляція для помірного рівня активності. Завдяки технологічно інноваційному виробництву на прецизійних верстатах, функціональні області ідеально інтегровані в виключно щільний матеріал і можуть працювати з точністю до міліметра.

Легендарна запатентована система 3D Bionic Sphere® забезпечує адаптивну температурну компенсацію завдяки точному розташуванню функціональних областей. Він охолоджує вас, якщо ви потієте, і нагрівається, якщо вам холодно - тепер швидше і ефективніше, ніж будь-коли.

Такі технології, як Air-Conditioning Channel® і Air Guides®, також ефективні для вентиляції та контролю температури. Підкладка ProPrio-Padding сприяє збалансованості і, в поєднанні з ідеальним приляганням, досягнутим завдяки Aktiv-Bund і IDEO-Waistband, підсилює ефект продуктивності.

Технічні особливості:
- 3D BIONIC SPHERE® SYSTEM: Захищає від холоду. Завдяки тривимірній системі каналів потік свіжого повітря, що циркулює в тканині, працює як шлюз. Ефективно регулює температуру тіла і підтримує її на постійному рівні. Зайве тепло і волога виводяться назовні, заміщуючись свіжим повітрям. Зігріває в паузах між навантаженням. 3D-система в області спини, ефективно забезпечує підтримання постійної температури тіла при підвищених фізичних навантаженнях на рівні значення 37 ° С. Ефективно охолоджує тіло і відводить зайве тепло і вологу при навантаженнях і зігріває в паузах між вправами.
- Ideo Waistband: Ідеально розроблений, ергономічним оптимізований пояс з більш високим вирізом ззаду, який не сповзає і не задирається навіть при найвищій активності.
- ISO-Pads забезпечують цілеспрямовану ізоляцію окремих частин тіла від холодної навколишнього середовища.
- ProPrio-Padding: Пропріорецептори - це сенсорні рецептори, які виявляються в суглобах і м'язах. Вони контролюють ваше становище і рух вашого тіла в просторі. Час нервово-м'язової реакції, яка стабілізує мускулатуру, поліпшується при легкому дотику ребристих структур до цих плям. Це активно забезпечує баланс і стабільність усього вашого тіла.
- Air-Conditioning Channel® with ZERO-Insulation: Завдяки спільній роботі системи кондиціонування повітря AirConditioning Channel® і зон з нульовою теплоізоляцією (ZERO-Insulation Zones), інтегрованих в єдину систему, забезпечується ефективна вентиляція і відведення надлишкового тепла, яке утворилося в процесі фізичної активності, від поверхні тіла без ризику перегріву, завдяки чому зберігається тепловий баланс організму.
- Air Guides® технологія працює в парі з Air-Conditioning Channel® для досягнення кращого вентиляційного ефекту.
- SweatTraps® технологія відводить вологу в області пахв.
- Fitting Ribs: Ребриста структура тканини сприяє більш щільному приляганню нижньої білизни до тіла без компресії, що оптимізує роботу функціональних зон одягу, що відповідають за теплообмін тіла.
- AirConditioningSpot ™: Система з круглов'язаного трикотажу для захисту від перегріву ліктьових ямок і підколінних западин з внутрішньої сторони суглобів шляхом поліпшеного транспортування назовні поту і тепла без ризику переохолодження.
- Wallaby Structure: Спеціальна структура тканини на зап'ястях гарантує ефективне охолодження через велику поверхню матеріалу. При цьому венозна кров, що протікає через цю область, ефективно охолоджується.
- MicroDiffuser on the cuff: Ребриста структура тканини зі спеціальними повітряними каналами для здійснення ефективної вентиляції тіла в області манжетів рукавів.

Технічні характеристики:
Матеріал: 94% поліамід, 3% еластан, 3% поліпропілен.
Страна регистрации бренда: Швейцария

показать больше…
Код товара: 118824
IN-YT06W19W
Нет в наличии

Написать отзыв


Показать больше