099 661-3902 • 093 923-3929 • 096 363-2239

Icebreaker

Фото 1 из InstagramФото 2 из InstagramФото 3 из InstagramФото 4 из InstagramФото 5 из Instagram

Icebreaker у категоріях

Логотип Icebreaker

Icebreaker - термобілизна і аксесуари

Icebreaker це всесвітньо відомий виробник вовняної термобілизни і аксесуарів для активного спорту, трекінгу, походів і відпочинку. Компанія займає лідируючі позиції в сфері пошиття технічної та функціональної продукції в своєму сегменті. Перший в світі бренд, який почав виробляти термобілизну з вовни новозеландських овець меринос.

Історія виникнення Icebreaker

Бренд був придуманий молодим ентузіастом і туристом Джеремі Муном, коли йому було 24 роки в 1994 році. Тоді він вперше дізнався що таке вовна меринос, наскільки вона функціональна і що з неї можна зробити. А вже в 1995 в Новій Зеландії з'явився Icebreaker - вовняна термобілизна для різних видів діяльності. За більш ніж 20 років компанія виросла до гігантських розмірів і налічує близько 400 працівників по всьому світу, а продажі складають більше 200 млн. дол.

Особливості Icebreaker

Головна відмінна риса цієї термобілизни та іншої продукції - це використання 100% натуральної сировини, вовни овець меринос. Разом з тим у виробництві максимально задіяні програми по захисту тварин і навколишнього середовища. Icebreaker навіть випустили додаток, що дозволяє відстежити місце розташування вівці, з якої була зістрижена шерсть продукції, яку використовує клієнт. Що в черговий раз підтверджує наміри компанії діяти у згоді з природою. Одяг Icebreaker це не просто термобілизна, це ціла філософія.

Як купити вовняну термобілизну Icebreaker

Замовити свій комплект термобілизни або аксесуарів Icebreaker можна цілодобово через кошик сайту або в робочий час по телефону. При необхідності наші досвідчені менеджери допоможуть з вибором відповідної моделі. Оперативна доставка діє по Києву і Україні в максимально швидкі терміни.

Показать больше